Ten KURS da Ci narzędzia, by uzdrowić ciało i swoją rzeczywistość poprzez zmianę wzorców komunikacji.

Chcesz w pełni wyrażać siebie bez poczucia winy?
 
Odzyskać swoje granice poprzez naukę zasad zdrowej komunikacji?
 
Specjalistka Od Totalnej Biologii Magda Wdowiak opowie, jak konflikty dot. wyrażania siebie i komunikacji wpływają na stan naszego zdrowia. Połączy schorzenia ciała z problemem psyche, a następnie zaprezentuje narzędzia, które skutecznie pozwolą uzdrowić Twój konflikt. Sprawić, by energia mogła popłynąć. 
 
Kaya Buczkowska stworzyła przemyślaną strategię pytań kierowanych do naszej ekspertki, by każdy uczestnik przyswoił materiał z jak największą lekkością.
 
Zwolnij się z dyskomfortu komunikowania siebie, niechęci do swojego głosu i chorób z tym związanych. Uzdrów konflikt na tle niejasnych komunikatów, braku skuteczności i pewności siebie, podatności na choroby, manipulację i programy innych.
 
Wyznaczanie (i utrzymanie) granic rozwiązuje konflikty terytorialne w przyrodzie. Jest warunkiem udanych relacji, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz budowania rzeczywistości marzeń.
 
Oczyść pamięć komórkową spowodowaną chorobotwórczymi formami komunikacji i poznaj swój naturalny wzorzec wyrażania siebie. Obudź poczucie zasługiwania , satysfakcji i harmonii. Uzdrów to, co tłumi twój głos i odzyskaj granice.
 
Gotowi na 6 h soczystego wykładu, który pomoże Ci odzyskać zdrowie, godność, osobiste granice i magnetyzm?