Przesilenie Letnie- odżywczy czas oczekiwania na plony

Przesilenie Letnie jest najdłuższym dniem w roku, a wszystko za sprawą Słońca, które góruje w zenicie. Jest to czas, który przypomina nam o odżywczej sile Słońca, a za sprawą Raka-znaku, w który Słońce dziś wchodzi, nasza zdolność do ładowania baterii będzie zaskakująco duża. Długi weekend wypada idealnie w okresie, gdy Słońce obficie obdarza nas leczniczym światłem, a energia Raka zachęca do regeneracji, odpoczynku i odżywienia. Wiosna, której rozpoczęcie piastuje sezon Barana, nawołuje nas do aktywności, sadzenia ziaren. Następnie, sezon Byka uziemia nasze marzenia, zachęcając do pielęgnowania tego, co zasialiśmy. Sezon Bliźniąt okrasza marzenia nutą inspiracji i nowych perspektyw, co wprowadzać może zawrotne tempo w naszej głowie. Nadejście lata i kojący Rak robi przestrzeń na odpoczynek po miesiącach ciężkiej pracy. To czas na poukładanie sobie w głowie wszystkich szalonych pomysłów, wybranie najlepszych i odrzucenie tych, które zdają nam się być jedynie stratą czasu. Z tym spokojem ducha, zgromadźmy siły na pełen radości i celebracji okres Lwa, który będzie świętem życia, światła i miłości. Nie przepracowuj się i poświęć jak najwięcej czasu na relaks i odżywienie.

Tak jak fazy księżyca w 13 cyklach w skali roku symbolizują ruch naszej energii, tak Słońce poprzez 4 pory roku odzwierciedla nasze naturalne tendencje energetyczne. Jest czas na wzrost, na odpoczynek i zbieranie plonów, na zagłębianie się w siebie i na wyciąganie lekcji. Przesilenie letnie jest symbolem odpoczynku, przygotowującego nas do zbiorów, będących owocem pracy wykonanej w okresie wiosennym. To czas cierpliwości i dojrzewania plonów. Na tym etapie miej zaufanie do procesu i stale odżywiaj siebie i pomysły wcześniej wprawione w ruch. Świadomość tego, co wykonałaś i poczucie sensu swej pracy jest bardzo istotne w budowaniu swej wiary i wytrwałości, którą szczególnie trudno utrzymać w okresie, gdzie Twoja praca nie ma jeszcze wyraźnych rezultatów. Jesteś tak jak Słońce i codziennie, niezależnie od tego co dzieje się w twoim życiu, dzielnie wstajesz, niosąc światu swoje światło. By świecić najjaśniej jak tylko potrafisz w okresie lipca i sierpnia (sezon Lwa), wykorzystaj czas Raka na to, by zgromadzić jak najwięcej światła wewnątrz siebie.

Odżywienie, zaufanie i cierpliwość to energie tego czasu.

By dodać sobie wiary i nadziei, praktykuj wdzięczność. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wielką moc ona ma- pomyśl o niej jak o swojej największej supermocy. Wdzięczność jest podstawą prawa przyciągania, gdyż budząc w sobie uczucie wdzięczności za coś o czym marzymy, napełniamy się wibracją tego, jakby to już się spełniło. Wówczas, nasze ciało (energetyczne i fizyczne) pamięta ten stan i dąży każdym możliwym kanałem do potwierdzenia spełnienia tego uczucia. Przecież wielcy mistycy od dawna wiedzą, że zanim coś wydarzy się w naszym życiu, pierwotną zmianę widać w naszym ciele energetycznym, czyli naszej aurze. Prawo przyciągania to takie podstępne wykorzystanie tej wiedzy i wprowadzenie swojej energii w stan zmiany. Jeśli otwartości umysłu (który był w stanie otworzyć się na uczucie tego, jakoby marzenie już się spełniło) będzie towarzyszyła śmiałość w podejmowaniu małych, lecz odważnych kroczków, zobaczysz, że przy pierwszej okazji, w której wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, dostaniesz znak od Wszechświata co dalej. Poczucie łączności ze Źródłem pojawia się wtedy, gdy Ty także wykonujesz pewien krok. Łap oddech i oczekuj najwspanialszego!

Całuję i pozdrawiam,

Kaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *