Pełnia w Raku + Zaćmienie Księżyca

Dzisiejsza pełnia w Raku jest „szkoleniem” w temacie okazywania troski, czułości i opieki naszemu wewnętrznemu dziecku. Rak to archetyp Matki Zodiaku. Energia pierwszej Pełni w Nowym Roku wyjątkowo wzmocniona jest Zaćmieniem Księżyca, które jest zwieńczeniem transformacji, rozpoczętej w zeszły Nów. Jak widzisz, w kosmosie wszystko jest idealnie zaprojektowane, a nasz dialog z tymi energiami pozwala wydobyć pełnię zrozumienia, wynikającego z bieżących wydarzeń.

01/ Co oznacza Pełnia Księżyca?

Życie polega na nieustannym poznawaniu siebie i odkrywaniu wewnętrznej prawdy. Pełnia księżyca oświetla swym obfitym blaskiem blokady, które nie pozwalają nam na zintegrowanie pragnień duszy i umysłu, co jest kluczem naszej autentyczności. W okresie pełni emocje są zintensyfikowane po to, byśmy odważyli się podjąć z nimi dialog.

02/ Co oznacza Pełnia w Raku?

Znak w którym znajduje się księżyc, odzwierciedla charakter, jaki przybierze dana Pełnia. Rak to znak, którym włada emocjonalny Księżyc. Jego żywiołem jest woda, która zaprasza nas do tego, by uświadomić sobie napływające emocje. Archetypem Raka jest Matka- troskliwa, pełna zrozumienia i czułości. Nie raz na jej ramieniu wypłakiwaliśmy morze łez, bo to jest właśnie ta łagodna kobieca energia, która uczy pozwolenia sobie na odczuwanie emocji. Podziękuj za ich moc, mów do nich, a wkrótce dostrzeżesz, którędy kierują twą uważność, torując drogę do uzdrowienia.

Gdy tworzysz dla nich przestrzeń w postaci otwartego serca, mają zdolność do tego, by spełnić swoją misję- wzbudzić refleksję, a następnie odejść. Emocje to energia w ruchu (e-motion).

Emocje są tymczasowe i skrywają pod sobą odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdy pozwolisz sobie na chwilowy brak komfortu związany z ich dogłębnym odczuwaniem, wkrótce pojawi się nagroda, którą jest uzyskanie odpowiedzi. Praktykując szczerość względem pojawiających się emocji, budujemy kontakt z intuicją. Gdy nauczymy się być z nimi cierpliwi i damy im przestrzeń, możemy poczuć, jak przemawia do nas najwyższa instancja- intuicja. Intuicja wskazuje drogę, prowadzącą bezpośrednio do naszego uzdrowienia, sięgając tam, gdzie logika nie ma dojścia.

Nów w Koziorożcu pytał: „Co jest warte Twojej uwagi?”

Pełnia w Raku pyta: „Co wyczerpuje Twoją energię i co może ją przywrócić?

Zdefiniuj frekwencję swojego energetycznego domu. Ujrzyj swoje ciało jako kontener wypełniony mnogością różnych energii. To jaką energią jesteś wypełniona, taką energią emanujesz, taką energię przyciągasz i taką energię manifestujesz. 

03/ Zaćmienie Księżyca// jak Węzły Księżycowe wzmacniają dzisiejszą Pełnię?

Zaćmienie Księżyca następuje wtedy, gdy Słońce jest blisko jednego Węzła Księżycowego, a Księżyc blisko drugiego Węzła Księżycowego. Węzły Księżycowe znajdują się tam, gdzie Słońce przecina się z orbitą księżyca. Ich punkt przecięcia tworzy energetyczne pola, które są tak samo silne jak fizyczne ciała kosmiczne. Północny Węzeł Księżycowy symbolizuje lekcję, jaką ludzkość powinna przerobić, a Południowy Węzeł Księżycowy obrazuje lekcję, którą ludzkość już wystarczająco mocno zintegrowała.

Obecnie Północny Węzeł Księżycowy znajduje się w znaku Raka, dając nam do zrozumienia, że lekcją dla ludzkości na ten moment jest dbałość o odżywienie duszy, połączenie z intuicją i większa wrażliwość względem siebie i innych.

Węzeł Księżycowy Południowy znajduje się obecnie w Koziorożcu, dając nam do zrozumienia, że pracoholizm to temat, który wyczerpaliśmy do cna. Czas na to, by praca kojarzyła nam się czymś, co daje spełnienie, a nie obezwładnia i odbiera radość. 

Gdy zdamy sobie sprawę, że w naszym życiu może istnieć przestrzeń zarówno dla siebie, jak i na pracę, Wszechświat zreorganizuje Twoją rzeczywistość tak, by mogła dopasować się do tej wizji. Rozciągnij swoją perspektywę na tyle, by te dwa aspekty mogły się w niej zmieścić. 

Naucz się odpoczywać. Czerp radość z pracy. Nie forsuj nic na siłę.

Kocham Cię i trzymam kciuki za Twą transformację. Nie bój się swoich emocji i potraktuj jak najlepszy drogowskaz ku odkrywaniu swojej prawdy.

Kaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *