Pełnia w Byku

Pełnia to czas, w którym Słońce i Księżyc stoją dokładnie na przeciwko siebie, w przeciwnych znakach, tworząc aspekt opozycji— 2 zupełnie inne energie dążą swym dialogiem do porozumienia, utworzenia światłej perspektywy. Dodatkowo, dziś na scenę wchodzi szalony, rewolucyjny Uran, który ma z Księżycem niecną misję przypomnienia o tym, co na prawdę dla nas ważne i odżywcze.

Obfite światło księżyca symbolizuje unię, połączenie, postawienie w świetle uważności różnych perspektyw. Wewnętrzny dialog jest teraz intensywny i płodny.

Emocjonalny księżyc wypada w ziemskim, stałym, sensualnym, kochającym rozkosze zmysłowe, piękno i wygodę Byku. Znak ten zarządza ziemskimi wartościami, zasobami, określa to, co nas odżywia, wzbogaca. Jednakże, nieharmonijny aspekt Byka objawia się upartością, nadmiernym przywiązaniem do dóbr materialnych, które tworzą złudne poczucie bezpieczeństwa. Najogólniej mówiąc, jest to nieumiejętne zarządzaniem swoimi wartościami, czego skutkiem jest sytuacja, w której to co posiadasz, zaczyna posiadać Ciebie.

Gdy zaczynasz pragnąć więcej niż potrzebujesz na dany moment, możesz odczuwać rosnące poczucie zagrożenia przed światem. Boisz się, że zostanie Ci to odebrane, bo na poziomie komórkowym, podświadomie czujesz, że gromadzisz coś, co wcale nie umacnia Twojego fundamentu.

Podstawową blokadą w manifestacji jest to, że  nie potrafisz zarządzać tym co już masz, przez co podświadomie, na poziomie duszy ukształtowało się w Tobie przekonanie, że to na co chcesz wydać swoje pieniądze nie będzie właściwym wyborem dla twojej ewolucji.

Zatroszcz się o swój mały ogródek, zrób cięcia w systemie wartości i tym, co posiadasz. Licz się z tym, że na tym małym okrojonym polu ujawnią się Twoje ukryte demony, kompulsje, tendencje do nadarzyć. Z większą łatwością dostrzeżesz to, gdzie nie potrafisz zarządzać z szacunkiem swoją wartością i o to właśnie chodzi! Złapanie się na „gorącym uczynku” pozwala wprowadzić nową reakcję zastępującą stary program.

Koniunkcja Księżyc i Urana, który od 2018 do 2025 przesiaduje w znaku Byka, uwypukla rewolucję w przestrzeni naszego obcowania z Ziemią, stanem posiadania, konsumpcją i tym, co jest dla nas prawdziwą wartością. Uran symbolizuje także Higher Mind, czyli podłączenie od Wyższego Wymiaru naszej świadomości. To tak zwany „wow factor”, który pozwala zrozumieć coś w nowy, dotąd nieodkryty sposób.

Słońce w Skorpionie (znaku przeciwnym do Byka) w opozycji do Księżyca ułatwia przełamywanie tabu tematów, które wyłoniła pełnia.

Dodatkowo, Mars i Merkury są jeszcze w Retrogradacji- to czas, gdzie czujemy, ze się cofamy, a dokładniej, cofamy do demonów z przeszłości, które nie pozwalały nam na dalszy rozwój. 

Wenus w Wadze pyta, czy potrzeba bycia potrzebnym i poświęcanie się dla relacji nie sprawia, że zatracasz swoje wartości? Ta pełnia pozwoli Ci otworzyć się na wyższy wymiar siebie i wzmocnić aspekt yin energii planetarnej Wenus, która włada Bykiem i Wagą. Czas skierować naszą wartość do wewnątrz i zwiększyć świadomość tego, co na prawdę czujesz, nawet gdy umysł podpowiada inaczej i każe tańczyć w rytm starej melodii.

Pamiętaj, że kryzys pojawia się po to, by inspirować i odnajdywać nowe drogi postrzegania rzeczywistości, komunikacji ze światem. Projekcja Twojej energii jest nieustannie odbierana przez Wszechświat. Obserwuj, jak na tej podstawie zmienia się lustro twojej rzeczywistości.

grafika: gradients daily

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *