Nów w Wodniku- jak załapać się na purpurowy deszcz kreatywności ?

Nów w Wodniku miał miejsce 4/02 i jego energia jest aktywna aż do 7/02. W zasadzie 3 dnia (7/02) jest ona najsilniejsza i niejako podsumowuje dotychczasowe pomysły na to, jak zagospodarować najbliższy czas. Od nowiu zaczyna się przecież nowy cykl księżycowy, który symbolizuje czystą kartę.  Księżyc się zeruje, a my znów zaczynamy od nowa ! Zaraz zdradzę Ci, jak załapać się na ten silnie intuicyjny, fioletowy (kolor intuicji) deszcz kreatywności, który podpowie, jak zaaranżować swą rzeczywistość  i na czym skupić swą uwagę,  by zebrać najlepsze plony.

*19.02 Pełnia w Pannie zrewiduje Twoje starania, nagradzając Cię pierwszymi rezultatami Twoich działań ! Otwórz się więc na przewodzenie i symbole ! Na każdym kroku masz podpowiedź od Wszechświata, który chce dla Ciebie wszystkiego co najlepsze!

Po pierwsze, muszę zaznaczyć, że obecny w nów Sekstyl Saturna i Neptuna świadczy o połączeniu się ducha i materii, więc to do nam w duszy gra, warto zapisać. To już pierwszy krok do zmaterializowania swoich marzeń. Wodnik w Księżycu budzi w nas nieskończone pokłady kreatywności, śmiałe, niekiedy genialne pomysły, nowe, nieograniczone niczym perspektywy i przełom w postrzeganiu rzeczywistości. Wodnik ma wywrotowe wizje, które idealnie reprezentują boskość i brak ograniczeń. Przypomina nam o tym, że wszelkie blokady to tylko wytwór naszego umysłu, który boi się spontaniczności i wolności. Więzimy się sami, tkwiąc w „uleżałych” wzorcach. Wodnik przypomina nam o tym, że życie to fala, która jest ciągle w ruchu. Pamiętaj, że lepiej jest zrobić coś źle, niż nie zrobić tego wcale.

Masz Boga w sobie, którego odkrywasz, będąc w tu i teraz. Bóg to życie w pełnej krasie. Cokolwiek robisz- zamieniaj się to. Złap rytm. Tracąc poczucie swojego ego, tracisz myśli zwątpienia i robisz coś na 100 %. Zatracając się przez chwilę w jakiejś czynności robisz rzeczy medytacyjnie. Każdy ruch ciała, gest czy słowo jest nacechowane emocjonalnie. Wczuwając się w czynność i robiąc to całym sercem, wibrujesz najpozytywniejszą energią świata ! Energią miłości. Energią Stwórcy.

Jak śpiewał prince… „I only wanted to see you
Bathing in the purple rain”.

Tak jak w purpurowym deszczu, zanurz się w czynności.

Wodnik to znak powietrzny, który porusza się we własnym rytmie i działa niezależnie od tego, co mówią inni. Nie boi się oceny i lubi być bezpardonowy. Definiuje siebie, a następnie definiuje świat wokół. Swoje czyny podejmuje z intencją twórczą, ma piękne wizje i czyni wielkie rzeczy. Teraz z nieba spada złoty deszcz pomysłów, więc nie noś parasolki skrywając się przez tym stanem błogosławionym. Otwórz umysł, by wpadły do niego ziarna, mające w sobie potencjał na ogromne plony. Tak jak w kalendarzu biodynamicznym, sadzenie ziaren najlepiej odbyć w nów księżyca, tak samo w przypadku planów- najlepiej tworzyć je w tę fazę księżyca.

Aby tworzyć plany, trzeba się ośmielić mieć marzenia. Mając marzenia, kochasz siebie niezależnie od tego, co mówią inni. Dopóki działasz z intencją dobra wspólnego, dopóty możesz robić to, co robisz 🙂 Nie dostosowuj się do energii w domu. Sama ją twórz ! Skoro porządkujesz dom, wzbogacasz jego wystrój i nadajesz mu głębi, dokładnie to samo możesz ośmielić się robić w związku ze swą osobą !  Filtruj swe myśli przez serce, ogrzewaj je zapałem i pasją ! Ludzie zawsze pokochają to co robisz, jeśli robisz to całym sercem.

Poradnik, jak otworzyć się na Wodnikowy Deszcz Kryształowych Myśli :

✔️kup zeszyt i zacznij organizować swoją przestrzeń na papierze
✔️wypisz osoby, które są autorytetami w Twoim życiu, przypisując każdemu cechę, którą cenisz
✔️narysuj słońce i w środku napisz „ja”. Każdemu promykowi dopisz cechę, która jest przez ciebie podziwiana. Skoro zauważasz ją u innych, jest także częścią ciebie ! Dopisz także to, co cenisz w sobie, a nie zauważyłaś u wypisanych osób. Zaprojektuj wymarzoną siebie. Skoro potrafisz sobie to wyobrazić, już nią jesteś ! Wystarczy trening i aktywacja tych cech.
✔️wypisz wszystkie największe marzenia, jakie posiadasz na ten moment ! Pamiętaj, ze ograniczenia nie istnieją (tworzy je tylko twój umysł), bądź wiec szalona i snuj niczym nieskrępowane wizje, których pragniesz całym sercem ! Masz przecież wszystkie cechy, które pragniesz mieć. Wystarczy nad nimi pracować, by wydobyć ich potencjał.
✔️nie wpadaj we frustrację, jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy. Połącz się ze Źródłem przez modlitwę. Poproś Wszechświat- Najwyższą Inteligencję, oraz Anioły, o przewodnictwo. Rozpal świecę i patrz w jej płomień. Po chwili zacznij obserwować swoje myśli.Pojawi się jedna myśl, słowo, a za nią kolejne. Pisz w dzienniku hasła. Zobaczysz, że utworzą w swoim czasie pewną całość, jeśli tylko pozwolisz im płynąć. Daj sobie czas i gromadź symbole.

✔️Napisz na jednej kartce w sporych odstępach cechy, nad którymi obecnie pracujesz, a na drugiej obszary w życiu, które są ci bliskie. Wytnij je tak, by stanowiły oddzielne karteczki, każda z jednym hasłem. Pomedytuj z każdą z nich, zadawaj sobie pytania w związku z nimi. Następnie podziel je na 2 grupy i odwróć napisem do dołu. Pomieszaj. Poproś Archanioła Gabriela o przewodnictwo, a następnie wybierz jedną karteczkę z grupy pierwszej i jedną karteczkę z grupy drugiej. Nie ma przypadków, więc zastanów się, co przez te informacje Wszechświat chce ci powiedzieć. To jest właśnie rozmowa z Bogiem.

Energia Nowiu w Wodniku, zadziałała na mnie z wielką siłą. Mimo, że jak to w okresie nowiu bywa, energii i werwy może brakować, spadek witalności nie jest tu przypadkowy. Podczas sprzątania i organizowania przestrzeni, robiąc rachunki dotychczasowych działań, potrzeba raczej siedzieć na pupie, niż fikać koziołki na naszym kolorowym podwórku. Mamy do dyspozycji czystą kartę, wiec jest to czas zadumy nad tym, czym ją wypełnimy.

Powodzenia ! Niedługo przejdziemy do aktywnego realizowania planu <3

Najlepiej w rytm „Purple Rain” !

Twoja,

Kaya Wege Wróżka

2 myśli na “Nów w Wodniku- jak załapać się na purpurowy deszcz kreatywności ?”

  1. Hej Kaja! Czy możesz dać przykłady do „cechy, nad którymi obecnie pracujesz, a na drugiej obszary w życiu, które są ci bliskie”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *