Nów w Rybach- „Dream Big”! Odkryj sekret kreowania życia marzeń.

Nów to cudowne, comiesięczne spotkanie Słońca i Księżyca. Ich połączenie (koniunkcja) symbolizuje początek nowego cyklu. Gdy Yin i Yang, noc i dzień, energia żeńska i męska spotykają się, powstaje ziarno nowego początku, nowych frekwencji, które pragniesz zaprosić na ten księżycowy cykl. Gdy skrajnie różne energie łączą się w harmonijnym tańcu pojednania, my także mamy szansę ustanowić nowe zasady, które zintegrują męską i żeńską energie w nas, rodząc nowy porządek. Archetyp Ryb, marzyciela zodiaku, który wzbogaca ten Nów, uczy nas odczytywać intuicyjne, często nielogiczne symbole. To ich dostrzeganie pomaga wznosić wibrację, tworząc nową rzeczywistość.

Często marzenie o poczuciu harmonii i szczęścia bardzo odbiega swą wibracją od tego, jak żyjemy teraz. Przez to trudno nam ośmielić się uwierzyć, że może kiedyś stać się to częścią naszej rzeczywistości. Boimy się, wątpimy, przez co pomniejszamy siebie i swoje marzenia. Aby uniknąć frustracji i zwątpienia w naszą zdolność do kreowania życia marzeń, pamiętaj, że skoro możesz sobie coś wyobrazić, istnieje nieskończenie wiele dróg, prowadzących do realizacji tej wizji. Oto przepis na to, by ośmielić się mierzyć wysoko i kreować duże marzenia 🙂

1/ Poproś Wszechświat o to, czego chcesz i odpuść. Wróć do codziennego życia, z tą różnicą, że będziesz dużo bardziej uważna i wrażliwa na symbole. Aktywowałaś je, rozpoczynając swój niewymuszony dialog z Wszechświatem. Raz wysłana prośba generuje ciąg kodów informacyjnych, które codziennie będą przed tobą odkrywane. Jedyne co musisz robić, to stać się czujnym obserwatorem i czytać instrukcję kreowania wymarzonego życia w tu i teraz. Namierzaj pojawiające się symbole. Szanuj ludzi wokół. Podziwiaj tych, którzy cię inspirują. Czytaj. Rozmawiaj. Codziennie spisuj rzeczy, które zwróciły twoją uwagę.

2/ Wyobraź sobie dzień ze swojego wymarzonego życia. Narysuj go, opisz, poczuj, jak czuje się osoba, którą pragniesz się stać. Stwórz przestrzeń na to uczucie w sercu i codziennie odkrywaj klucze, które daje Ci Wszechświat, by móc mnożyć uczucie szczęścia. Proś o przewodnictwo i ufaj, ze każda odpowiedz i wskazówka pojawiają się w najlepszym dla Ciebie czasie. Plany mogą ulec zmianie, wiec staraj się puścić swoją potrzebę kontroli.

3/ Bądź elastyczna w realizacji planu. Nie przywiązując się zbytnio do pierwotnych założeń, otwierasz się na najlepszy możliwy scenariusz. Taki, o którym Ci się nawet nie śniło. To przepis na to, by „reality” była pierwszy raz ponad „expectations”. 🙂

Pozwólmy Wszechświatowi przejąć cześć odpowiedzialności za nasz dobrostan. Im mniej w Tobie panicznego poczucia kontroli, tym łatwiej dostrzec znaki, które daje Wszechświat. Zaufanie jest jak mięsień. Im częściej go używasz, tym silniejszy się staje. Im częściej ufasz tym więcej znaków widzisz, więc zdobywasz jeszcze większe przekonanie co do tego systemu. Gdy odpuszczamy kontrolę, jasno czujemy naszą ścieżkę. Omijamy całą drogę ważenia umysłem odpowiedniego wyboru, zwyczajnie czując to, co dla nas dobre. Rozmawiaj z uniwersum, a jego odpowiedzi doglądaj w symbolach. To działa i wspiera jak nic innego.

Życzę wszystkiego, co najlepsze!

Twoja dobra wróżka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *