Nów w Raku + Zaćmienie Słońca

Niknie Słońce, niknie Księżyc, jest inaczej. Znika to co widzialne i czujemy się jak w ciemnym pokoju. Wszystko po to, byśmy mogli nauczyć się widzieć to, co na pozór niewidzialne, ukryte głęboko w sercu. Pod powierzchnią kryje się źródło wszystkiego, lecz aby złączyć się z tą informacją, musimy nauczyć się widzieć 6 zmysłem- czyli odrzucić wszelkie bodźce, które nas rozpraszają. Wówczas nauczymy się odczuwać te subtelne przepływy, które ma w sobie każdy z nas. Poprzez sny i przeczucia mogą ujawnić się:

-największe lęki

-przyczyny Twoich blokad

-to, co chcesz zostawić w przeszłości

-to, wzorce, które Ci już nie służą

-to, jakie więzy z karmą Twojej rodziny chcesz zerwać

-to, jakie troski chcesz oddać ziemi

-to, w jakim rejonie życia potrzebujesz się sobą zaopiekować

Emocje, traumy i lęki odzywają się po to, byś zrozumiała, że nie potrzebujesz już ich w swoim życiu. Obniżają Twoje wibracje i negują życie w prawdzie serca. Nasze najprawdziwsze Ja zawsze dąży do miłości i dobrostanu, zachęcając nas do tego, byśmy o siebie zadbali. Teraz jest czas na nawiązanie kontaktu ze swoją wewnętrzną matką, która wskaże Ci, którędy droga do domu- czyli intuicyjnie dowiesz się, jak się o siebie zatroszczyć. To symbolizuje znak Raka, w którym przebywa Słońce i Księżyc.

Rytuał uwalniania lęków

Wyobraź sobie, że jesteś w ciemnym pokoju. Zdzierasz wszelkie zasłony fałszu- i tak jest ciemno, nikt nic nie widzi. Odłóż na bok wstyd (chociaż na chwilę) i spójrz prawdzie w oczy. Odważ się wypisać wszystko to, czego się boisz. Opisz swoje sny, lęki, blokady, traumy, wzorce w podświadomości i schematy, które wyniosłaś z domu, a czujesz, że już Ci nie służą. Przypomnij sobie wszystko to, co blokuje miłość do samej siebie (i w efekcie do świata). Strach ma jedynie wielkie oczy, a gdy zanurzysz się w ich głębię, dostrzeżesz swoją swoją przerażoną twarz, która sama dorobiła historię do tego, czemu masz drżeć z przerażenia. Spal kartkę z intencją pozbycia się blokujących schematów w podświadomości.

Na kolejnej kartce napisz to, w jaki sposób te traumy Cię uświadomiły. Może rozwinęły pokorę wobec świata? Może uświadomiły Ci, że już więcej nie chcesz się tak czuć? Że już więcej nie chcesz krzywdzić siebie samej? Że nie chcesz uzależniać swojego szczęścia od tego, co myślą inni? Że ważniejsze jest od ciebie to, czy ty w głębi czujesz się szczęśliwa? Że doceniasz moc miłości? Że wiesz, czego chcesz? Napisz list do samej siebie,  w którym podajesz powody, w związku którymi możesz czuć się kompletna, świadoma i wzbogacona o lekcję z płynących doświadczeń. Weźmiesz wówczas wszystko co najlepsze z tego, co cię spotkało.

Okadź się palo santo lub białą szałwią, medytuj i zrelaksuj się.

Wszystiego najpiękniejszego na nadchodzący okres <3

Kaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *