Medytacja zwiększająca frekwencję serca- „Loving Kindness Meditation”

To, co w sercu, to wokół nas. Na podstawie tego, jak kochasz (czyli energii, jaką wytworzysz w sobie), stoi cały twój świat. W zależności od energii jaka gości w twoim sercu, podejmujesz określone działania, traktujesz ludzi w taki a nie inny sposób i przyciągasz to, co przyciągasz. Medytacja zwiększająca frekwencję serca uczy kontaktu z centrum naszej istoty (sercem), które wyświetla niczym projektor plazmę rzeczywistości w oparciu o to, jaka energia w nim gości.

Owa medytacja jest o tyle niesamowitym narzędziem, że uzdrawia przestrzeń, w której sama nie pozwalałaś odczuć sobie miłości, przez co nie potrafiłaś obdarzać nią innych. Gdy nie możesz czegoś przyciągnąć, sekret także tkwi w twoim wnętrzu, które zostało kiedyś zblokowane na przepływ określonych energii. Jesteś tym co cię otacza. Ja jestem innym Ty i to cały sekret naszej wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli chcesz, przyłóż kryształ do serca i rozpocznij podróż w delikatne, subtelne pole, które jest podstawą Twojego istnienia. Wsłuchaj się w bicie Twojego serca i podziękuj mu za to, że nieprzerwanie bije, pragnąc uczestniczyć w zbiorowej symfonii istnienia.

1/ Stwórz przestrzeń relaksu. W pozycji leżącej lub siedzącej zadbaj o to, by było ci ciepło. Przykryj się kocem i zaopiekuj się sobą.

2/Połóż kryształ w przestrzeni serca (okolice mostka) i zacznij głęboko oddychać. Możesz liczyć do 5 podczas każdego wdechu i wydechu. Wyobraź sobie, że energia Twojego serca tworzy świetlisty krąg, który rośnie z każdym wdechem.

3/ Pomyśl o kimś kogo kochasz i poczuj tę miłość w sercu. Czy zmienia się jego rytm? Czujesz jego pracę dogłębniej? Bardziej wyraźnie? Ujrzyj ponownie tę osobę, w możliwie najszczęśliwszym dla niej stanie. Utrzymując tę wizję powtórz: „Możesz być szczęśliwa, możesz być zdrowa, możesz być wolna”.

4/ Teraz wyobraź sobie siebie w możliwie najszczęśliwszym stanie. Poczuj wyraźnie, jak Twoje serce bije rytm tej radości. Powiedz do siebie: „Mogę być szczęśliwa, mogę być zdrowa, mogę być wolna.”

5/Ponownie wyobraź sobie kogoś kogo kochasz i czujesz, że chcesz obdarować go swoją miłością. Zaproś wizję tego, jak jest w możliwie najszczęśliwszym stanie nieskrępowanej niczym radości. Takim, w jakim nigdy go nawet nie widziałaś. Powiedz do niego: „Możesz być szczęśliwy, możesz być zdrowy, możesz być wolny.”

6/ Skup się teraz na tym, kto jest dla ciebie neutralny. Możesz szczerze nie czuć żadnych emocji względem niego. Spróbuj spojrzeć na niego sercem i świadomością wzajemnych połączeń, a odblokujesz kolejne kanały, które otworzysz się na odczuwanie miłość. Ucząc się miłować jego, wychodzisz ze swojego odrętwienia. Utrzymując w myślach jego obraz nieskrępowanej radości, powiedz mu: „Możesz być szczęśliwy, możesz być zdrowy, możesz być wolny.”

7/ Skup się teraz na kimś, do kogo żywisz negatywne emocje. Może to być np. osoba, która wyrządziła ci krzywdę lub taka, o którą jesteś zazdrosna. Zaproś wizję tego, jak jest w możliwie najszczęśliwszym stanie nieskrępowanej niczym radości. Powiedz do niego: „Możesz być szczęśliwy, możesz być zdrowy, możesz być wolny.”

8/ Zakończ medytację powracając świadomością do serca. Poczuj jak jest rozbudzone i aktywowane. Jego bateria rośnie wraz ze wzrostem jego użytkowania, więc nie obawiaj się, że używasz go za dużo. Wyobraź sobie, jak spotęgowana moc uderzeń twojego serca wibruje na cały Wszechświat. Świetlisty krąg, który dzięki jego mocy co raz bardziej się powiększa przenika ciało, pokój, a nawet miasto. Ta energia nie ma ograniczeń w czasie i przestrzeni.

Kocham Cię i łączę się z biciem Twojego projektora rzeczywistości <333

Kaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *