Czym jest życie w tu i teraz?

„Tu i teraz” to twój naturalny stan ducha- bywasz w nim wtedy, gdy zapominasz o „bożym świecie”. W zasadzie to stajesz się Bogiem samym w sobie, bo wibrujesz czystym zachwytem i miłością, będąc poza czasem i przestrzenią. Delektujesz się chwilą i żyjesz na 100 %, bez wątpliwości. Jedząc ulubiony deser, ćwicząc, słuchając muzyki, uderzając w gong, pijąc wodę, tańcząc, patrząc na ukochaną osobę czy wąchając kwiat. W tu i teraz wyłączasz umysł i wznosisz się na boski poziom odczuwania. Czujesz całą sobą, każdą komórką twojego ciała, osiągając tak bardzo pożądane przez wszystkich, bezkresne szczęście. Szczęście jest wtedy, gdy wyłączasz umysł i zatracasz się w czynności. Szczęście jest wtedy, gdy mówisz sobie wielkie tak. Działając, kreując, mówisz sobie wielkie tak. W zasadzie, te najprzyjemniejsze sytuacje, w których naturalnie potrafimy się zatracić, pokazują stan wzorcowy, który możemy osiągnąć także w tych na pozór mniej spektakularnych momentach życia. Chodzi o to, by robić wszystko na 100%, całą sobą i całą duszą, intuicyjnie. Odkrywaj piękno istnienia w takich momentach jak choćby obieranie ziemniaków. Cały sekret tkwi w tym, by zachowywać się tak, jakby każda sekunda była tą najcenniejszą.

W zasadzie, jedyne co jest pewne to tu i teraz. Wszystko inne to iluzja umysłu, więc jak najczęściej bądź w ciele i działaj. Gdy za długo się zastanawiasz, dajesz przyzwolenie umysłowi by ten wymyślił milion powodów, dla których masz nadal tkwić w tej stagnacji.  Znajdujesz abstrakcyjne błędy sprzed lat, udowadniając sobie, że przecież nic się nie zmieniło i nadal nie zasługujesz na czerpanie radości z życia. Żyjąc przeszłością, programujesz tak samo swoją przyszłość, bo jesteś tym, czym wibrujesz.

Staraj się być co raz częściej twórcą w tu i teraz. Każde tu i teraz w końcu zaprowadzi cię do dobrobytu. Zatrzymując dialog w głowie, wszystko zacznie się zmieniać na lepsze. Oddychaj, biegaj, pij wodę, twórz, kreuj, graj na instrumentach, śpiewaj mantry, ćwicz i rób rzeczy, które ci służą. Zaczynając cieszyć się każdą sekundą życia, zaczynasz mnożyć tę radość- poznajesz wspaniałych ludzi, dostajesz oferty pracy, otwierają się możliwości, o które nawet nie prosiłaś. Zaczynasz zarabiać pieniądze i uzdrawiasz samą siebie. Będąc w tu i teraz zajmujesz się życiem, a nie smętnym marudzeniem w przestrzeni umysłu. Zwątpienie i nieustanny dialog umysłu uciszaj więc poprzez bycie twórcą. Gdy nie mnożysz w głowie wątpliwości stajesz się zdrowa, żyjesz w dostatku i wibrujesz miłością. Wibrując miłością i doceniając każdą sekundę, życie doceni ciebie, odpłacając ci się wszystkim co najlepsze. Bądź twórcą i

Kocham,

Kaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *