Jak uzdrowić strach?

Wszystko, co robimy jest pewnego rodzaju próbą uzdrowienia strachu. Zaraz wytłumaczę tę kwestię, lecz przed tym przedstawię Wam czym w ogóle jest strach.

Znalezione obrazy dla zapytania mother nature

1. Czym jest strach?

Strach wynika z poczucia rozdzielenia, czyli braku świadomości połączeń na poziomie ducha. Strach to krótko mówiąc: brak świadomości. Strach rodzi się z niewiedzy, poczucia braku. Strach nie wie, że ja jestem innym ty i to co masz na ten moment w swoim życiu wydarza się z jakiegoś powodu. Strach nie wie, że masz kontrolę nad swym życiem i to, jak rozpalisz swą intencję wpłynie na to, jak rozpalisz drogowskazy/ połączenia, które cię do niej doprowadzą. Boimy się duchowości, boga, duchów, spirytualnych doznań tak samo, jak boimy się dotrzeć do swojego wnętrza.Wypieramy nasz związek z duchem Matki Ziemi, której wibracja ma wibrację naszych serc. Nie rozumiemy, że życie blisko natury to życie blisko Matki Ziemi i prawdy naszego serca. Rozumiejąc związek z naturą, rozumiemy nasze korzenie i to, po co się łączymy z Ziemią na to wcielenie. Wypieramy naszą idealnie zaprojektowaną drogę wzrostu na to wcielenie, bo chcemy wszystko i tak na prawdę nic. Nasze pragnienia mieszają się z tym, jakie są obecne kanony „chciejstwa”. Strach pojawia się wtedy, gdy cierpimy na nieuświadomione połączenia.

2. Czym jest świadomość?

To dostrzeganie połączeń nawet tam, gdzie fizycznie zdaje się ich nie być. Człowiek jest nierozerwalnie połączony z Matką Ziemią, jej owocami, ziołami, zapachami. Ludzie są połączeni także między sobą. Zauważ, że zawsze spotykamy się w najlepszym dla nas czasie, bo ten magnetyzm, łączy nas na podstawie prawa wibracji (podobne przyciąga podobne). Tak jak organy w naszym ciele, mimo, że każdy ma swoje zadanie, wspólnie działamy na zdrowie jednego organizmu. Chcąc nie chcąc, jesteśmy od siebie uzależnieni. Decyzję, którą podejmiesz dziś, wpłynie na Twoje jutro. Realizacja wizji łączy się z tym, jaka będzie Twoja intencja. Połączenia można odnaleźć wszędzie, a świadomość ich istnienia… to jest właśnie Bóg, Boska Prawda, Najwyższa Świadomość, Prawda Serca, mądrość Matki Ziemi.

Jesteśmy połączeni niewidzialną siatką powiązań i największym wyzwaniem ludzkości jest życie w tej świadomości, mimo pozornego rozdzielenia. Nadawanie świętości naszemu życiu to nasz cel.

Znalezione obrazy dla zapytania mother nature

3. Na czym polega rozwój świadomości? Jak świadomość, najwyższa prawda, uzdrawia strach?

Życie to rozwój świadomości poprzez jednostki, które dążą w jednym kierunku- do odkrywania krystalicznej przestrzeni miłości w każdym momencie życia. Życie podsyła nam różne zdarzenia, by zachęcić nas do wzrostu świadomości, czyli dostrzeżenia miłość nawet tam, gdzie zdaje się jej nie być. Zachęca nas, byśmy dostrzegli połączenie tego, co się wydarza w naszym życiu z boskim planem, zaprojektowanym tak, byśmy mogli ewoluować. Byśmy uświęcali naszą rzeczywistość, tworząc przestrzeń na ducha, Boga, Wyższą Inteligencję, Miłość. Kreując swoje życie świadomie, czyli mając świadomość połączeń i jedynego celu jakim jest wyrażanie miłości, przyczyniasz się do wzrostu zrozumienia najwyższej prawdy, najsilniejszego magnetyzmu: miłości, usuwając blokady, które stworzyłaś przeciwko niej. To obniża entropię, czyli chaos, poczucie rozłączenia. Świadomość, czyli dostrzeganie połączeń jest lekarstwem na strach.

  1. Masz wszystko, czego potrzebujesz na ten moment.
  2. Wiesz, że jesteśmy połączeni i to, co cię otacza jest odpowiedzią na Twoją energię.
  3. Chcąc mieć coś o określonej energii, sama zacznij tę energią wibrować.

Naszym zadaniem jest przeglądanie się w zwierciadle swojej rzeczywistości, rozumiejąc, że otacza cię dokładnie to, czym sama wibrujesz. Inni pozwalają nam dostrzec i rozumieć nasz własny rozwój. Łączymy się w grupy na podstawie określonych wibracji, dzięki czemu możemy w zachowaniu innych dostrzec swoje tendencje.

Krótko mówiąc, jesteśmy tu po to, by uczyć się żyć w prawdzie serca. Gdy zapominamy o tej prawdzie, kontrolę nad naszym życiem przejmuje strach, który gwarantuje nasz udział w walce „my kontra inni”. Zamiast kierować się miłością i pragnieniami swojego serca, pragniemy udowadniać coś innym. Jesteśmy zakładnikami strachu. Boimy się, że nie ma dla nas miejsca, że ktoś nam coś zabierze lub brutalnie oceni, zapominając, że rodząc się, mamy zarezerwowaną specjalną przestrzeń do samorealizacji. Jak najczęściej odkrywaj nowe zakamarki przestrzeni twojego serca, gdzie zapisana jest prawda o tobie. Im częściej będziesz kierować się w życiu prawdą swojego serca, czyli tym, czego na prawdę chcesz, tym większą przestrzeń będziesz kreować na swój rozwój. Daj sobie przestrzeń na usłyszenie serca! Daj sobie przestrzeń na rozbłyśnięcie Twojej świadomości. Nie kieruj się myśleniem, że istnieje duża konkurencja w zawodzie, który pragniesz wykonywać. Gdy jesteś w stanie wykonywać to całym sercem, oznacza to, że jest tu także przestrzeń dla Ciebie.

Największy, milowy krok w naszej ewolucji ma miejsce, gdy odważymy się widzieć strach i rzeczy takimi, jakimi są. Aby dojść do prawdy serca musisz najpierw dostrzec blokady, które przeciw niej postawiłaś. Innymi słowy, musisz dostrzec prawdę, na której dotychczas bazowałaś. Zbadaj połączenia, które tworzą Twoją rzeczywistość na ten moment- dostrzeżenie rzeczywistości taką, jaka jest teraz to pierwszy krok ku prawdzie. To największy akt odwagi i emancypacji, jaki może nam się przytrafić. Prawda to świadomość połączeń, nawet tych, które na ten moment blokują cię na otrzymywanie miłości. Świadomość to najlepszy lek na strach. Odczuwanie emocji takimi jakimi są już na starcie zaprowadza transformację i prostą drogę do wzrostu. Nałogowo zajadasz stres, kupujesz jak szalona, a kieliszek wina jest twoim atrybutem, podobnie jak zazdrość, która wypełnia głowę ? Powiedz temu „TAK”. Spójrz prawdzie w oczy. Zgódź się na rzeczywistość taką, jaką jest i jak już popełniasz „grzeszki”- rób to świadomie! Brak świadomości/ ignorancja to niskie wibracje. Świadomość to wysokie wibracje. Wszystko co robisz, rób świadomie, bo to już na starcie podnosi wibracje. Świadomość sprawia, że zaczynasz rozumieć czemu ci coś nie wychodzi, a także jakie tworzyć przepływy, połączenia, by wychodziło. Czas jest nam dany nie bez przyczyny- potraktuj go jak swą największą wartość i miej do niego szacunek poprzez życie w prawdzie.

Prawda to recepta na strach.

Twoja Kaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *