5 zasad tworzenia nowej frekwencji energetycznej

Każda komórka naszego ciała emituje energię, która wytworzyła się w naszym wnętrzu. Jesteśmy polem elektromagnetycznym, które składa się z tego co myślimy, z tego, co czujemy, z tego co mówimy i z tego co robimy. To wszystko buduje nasz jedyny w swoim rodzaju kod istnienia, który definiuje energię tego co dajesz (emitujesz) i co przyciągasz. Im bardziej zdasz sobie sprawę z tego, że Twoja energia wpływa na cały Wszechświat, każdą osobę, którą mijasz i okoliczności, które przyciągasz, tym większą wagę przywiązujesz do tego, jak ją definiujesz.

1/ Poznawaj siebie

Samopoznanie to pierwszy krok w świadomym kształtowaniu swojej energii. Wymaga (brutalnej czasem) szczerości i wrażliwości względem siebie by obudzić zdolność do wychwycenia martwych punktów naszego życia. Przyznanie się do słabości to stale niedocenione narzędzie, które przecież rozpoczyna naszą transformację i jest na pewno mniej brutalne, niż oszukiwanie samego siebie. Poznanie i jasne określenie swojego punktu startowego jest kluczowe, by osadzić plan nowej rzeczywistości w materii. Odpowiedz sobie na pytania:

a/Co zaniedbujesz?

b/Które nawyki nie pozwalają Ci cieszyć się życiem?

c/Jak zaraz po przebudzeniu rozpoczynasz narracje z samą sobą? Jak wpływa to na narrację z innymi i to, co przyciągasz do swojego życia?

2/ Staraj się nie obwiniać siebie i innych

Emocje to nie jesteś ty! To jedynie narzędzia, które pomagają ci stawać się coraz bardziej żywą, radosną, zdrową, świadomą i tym samym wolną istotą. Nie utożsamiaj się z nimi, a pozwól je sobie odczuwać i odczytywać jako zbliżające cię do wewnętrznej prawdy symbole transformacji.

Obwiniając siebie czy innych, utożsamiamy się ze swoimi emocjami, zamiast wykorzystywać je jako narzędzie transformacji. „Rzucanie pomidorami” w ludzi wokół nas jest reakcją ochronną- bronimy się przed tym, by inni nie zrobili tego pierwsi. Obwinianie jest więc znakiem, że kieruje nami strach przed oceną. Ale tu nie ma za co kogo oceniać, bo emocje to NIE JESTEŚ TY, a co więcej: masz pełne prawo do ich odczuwania! Pozwól energii płynąć tak po prostu, przyglądaj się swoim uczuciom i potraktuj je jako cenne narzędzie.

3/ Odczytaj kod uzdrowienia, płynący z twoich uczuć

Nawet wtedy, gdy mamy najlepsze intencje wzrostu, niewypakowany bagaż doświadczeń i stłumiony ból nie pozwala nam ruszyć dalej. Pozostawia nas z poczuciem bezsilności i totalnego zagubienia względem obecnego stanu. Stwórz przestrzeń na odpoczynek i intymne chwile z samą sobą. Codziennie staraj się oderwać na kilkanaście/kilkadziesiąt minut od wszelkich bodźców i rozpraszaczy. Pozwól sobie po prostu być- leżeć/ siedzieć w stanie ciszy, bo tylko wtedy możesz usłyszeć szepty ciała i zachodzących w nim uczuć. W Tobie kryje się odpowiedź na każde pytanie. Zacznij rozmawiać ze swoimi uczuciami i praktykuj świadomy oddech, rozluźnienie, ciszę. Pytaj, czego uczucia/ emocje chcą cię nauczyć. To tylko energia, którą należy zaakceptować, zrozumieć i umiłować płynący z niej sens. Poczuj, zintegruj, zrozum, podziękuj za lekcję i daj im odejść.

4/ Wyznaczaj intencję na każdy dzień

Dokładnie tak, jak codziennie wybierasz ubranie, zdecyduj, którą frekwencję chcesz nosić w sobie danego dnia. Taki wybór intencji na dobry dzień może stać się cudownym rytuałem! Jasno określasz to co dla ciebie ważne, wyszczególniając energię jaką chcesz emitować, a tym samym przyciągać. Nawet wtedy, gdy budzisz się bez humoru, możesz świadomie zmienić swą frekwencję, wyznaczając przestrzeń swojego wzrostu. To od razu nadaje większe znaczenie temu co robimy i jakie decyzje podejmujemy, a życie jest przecież niczym innym jak ciągiem podejmowanych przez nas decyzji. Określ, jaką frekwencją chcesz odpowiadać dziś na to, co cię otacza. Intencja może być ogólna jak i szczegółowa. Dostosuj ją do swoich własnych potrzeb.

5/ Trenuj otwartość serca

Odnajdź to, co otwiera Twoje serce. Im częściej praktykujesz to, co wzbudza w Tobie miłość, radość, empatię, wdzięczność i aktywuje wysokie wibracje, tym bardziej jesteś w stanie odczuć noszoną w sobie moc. Naturalnie zaczynasz emitować tę frekwencją na codzień.

Co pozwala miłości płynnie przez ciebie przepływać? Spytaj serca czego chce i doświadczaj tej radości.

SZCZĘŚCIA MOŻNA, A NAWET TRZEBA SIĘ NAUCZYĆ 🙂 DOŚWIADCZANIE RAJU TU, NA ZIEMI TO CEL NASZEGO ISTNIENIA.

Kocham Cię,

Kaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *