Zapraszam na kawę !

No w końcu ! Witam Was w moim internetowym domu  !!

Herbatki ? Czy może kawki na roślinnym ? HA ! Wegańskie ciasteczko też by się przydało… Spokojnie, już niedługo zasypie Cię przepisami, a tymczasem rozsiądź się wygodnie i oddaj się czytaniu. Mam nadzieję, że Nasze tutejsze spotkania będą dla Ciebie inspiracją.

Jestem Kaja- poszukiwaczka odpowiedzi na istotne pytania, w tym przeładowanym informacją świecie. Przyjaźnię się z Socratesem. Łączy nas niewinność i dewiza „wiemy , że nic nie wiemy”… „Socri” nauczył mnie też, że wiedza jest największą wartością, wiec jako wegetarianka,lubię wyciągać całkiem mądre wnioski i  brać z życia samo „mięcho”. Kiedy zmęczona zalewem teorii na studiach, usłyszałam od niego „wszystkiego musisz doświadczyć”- no kurka wodna! Zakochałam się.

Ćpamy wiedzę, szumnie szumi informacyjny szum. Las za to szumi coraz mniej, a my zapominamy o tym, żeby dotykać, poznawać, CZUĆ. Ta przysłowiowa strefa komfortu to nic innego jak strach, lenistwo, blokady, kompleksy. Jednym słowem MATRIX.

Mam techniki, które naprowadzają mnie na właściwy tor. Uczą, jak wyjść z tego ciasnego pudełka, szuflady, ciemnego pokoju. Jak pozbyć się lęku i żyć mając misję. BYĆ o właściwym czasie we właściwym miejscu. TU I TERAZ. Nauczyłam się korzystać z Nieograniczonego Boskiego Źródła. Ba, mam też naturalne sposoby na wywindowanie energii na high level. Moja droga ! Musisz mieć przecież siłę, żeby ulepszać świat.

Tematy, które planuję tu poruszać to :

WYSOKOWIBRACYJNA DIETA  + AKTYWNOŚĆ

DUCHOWOŚĆ + ENERGIA

ZERO WASTE + DIY

Pragnę, abyś codziennie czerpała wartość dodaną z tego bloga. Abyśmy na naszych „spotkaniach” SZŁY NA CAŁOŚĆ ! Każdy jest tu- na Ziemi „po coś”. I pamiętaj, szkoda czasu na skrawki ! Samo mięcho !

PS Tak, wprowadzę Cie w towarzystwo PRAWDZIWEJ śmietanki towarzyskiej. Przecież Socrates to nie jedyny mój kumpel…;)

Z miłością,

Kaja

 

8 myśli na “Zapraszam na kawę !”

 1. Kaya jesteś osobą światła i za to co się chwali i tak to ujęłas że zobaczysz że blog będzie miał wzięcie ????

 2. SzamAnka ????

  Kaya, zakrecona wariatko zycia! Jak ja sie ciesze, ze na natrafilam na Cb w tym wielkim Ynternrcie???? przez dluuugi czas myslalam, ze yo ja jestem „jakas dziwna” i nie moge sie idnalezc w tym zgielku i zamieszaniu… Ze tylko ja uwielbiam patrzec na zielen, sluchac szumu wiatru, spogladac w slonce… Ze medytacja, wyciaszanie, trening podswiadomosci, ze to wszystko czyni mnie „ziwna”. Ale tez dzieki Tobie eiem, ze wszystko ze mna w porzadku i ze nie jestem taka sama w swoich „dziwnosciach” ???? kocham zycie i cieszenie sie nim i ciesze sie bardzo, ze sa tez inne natural freaki jak ja???? i to w tej duzej, betonowej Warszawie! Jestes moja pozytywna duszyczka????

  1. kajkawygrywajka

   Szamankaa !! Samotni są Ci, którzy nie wiedzą na czym polega radość rzeczy prostych :)<3 Ty już wygrywasz życie bejbee ! Całusek

 3. Pozytywnie i energicznie 🙂 właśnie tego się spodziewałam. Dziękuje Ci, że mnie nie zawiodłaś 🙂 dobrego dnia życzę i czekam na kolejny wpis. Poproszę o tej energii, bo tydzień wyssał całą!

  1. kajkawygrywajka

   Lucianna, wpis pojawi się na pewno w tym tygodniu ! Mam nadzieje, że doda Ci mocnego, energetycznego kopa 🙂 <3 !!! Love !

 4. kajkawygrywajka

  Pasożyt energoinformacyjny, czyli system opierający się na lęku, manipulacji oraz zakłamaniu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *